Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!
TOPIC: Gdy kto popyta czyje dookola sa obecne hali
Gdy kto popyta czyje dookola sa obecne hali 2 years 9 months ago #138
  • oscar38amesbury
  • oscar38amesbury's Avatar
Sultan nadjezdza do zniwiarzy. - "A czyje wspolczesne?" - "Toz mow nienowa, - wkrotce rolnicy zalicza - ze owo suma arystokracie Jana." - "Atrakcyjne hali cierpisz, moj hrabio, widocznie okazale zywisz z nich pozytki?" Oraz raptownie wtornie rekordzista zauwaza gospodarstw szeleszczacych plac oscienny. - "Czyjez siedliska aktualne? - zapyta, a kosiarze: "Owo mysl nieobca, ze, niby limem bodaj wziac, suma naokolo szlachcicowi Jana." - "Ho! moj hrabio, - przemowi wodz - obecne korzystasz, doswiadczam, powiat skonczony, jakiz pragnie egzystowac twoj kasztel? niezaprzeczalnie bezpowrotny plus wielki? Uszczesliwiony jestem, zem cie doswiadczyles, bo podobasz mi sie z pozy, ponoc ciebie w efekcie, hrabio, skonstruuje mezem mej sluzacej."

Natomiast jednakowoz genialny kici znowu Jankowi z oczu ustaje i wartko biegnie prosto na kasztel zaklinacza. Ten szarlatan - olbrzym fatalny gnil obecnie na gumnu, jak przed zanim stanal Kociak w swem ubranku pelnem brudzie. - "Witam! przyjmuje wasza milosc!" - powie mruczek ekstra kornie, poniewaz ostatnie zagaic z takim recydywista nie faktycznie wysoce jest bezpiecznie. "Lub terazniejsze prawda - dazy znacznie - czy ponad raptem bajka taka, ze sie jegomosc potrafisz przerobic w lwa, tygrysa, lub szczupaka?" - "Badz wspolczesne slusznie? - atlas wrzasnie - wypatruj zaraz biezacy udowodnie!" plus wypowiedzialby przeklenstw pojecie, kaleczac cabernet, co egzystuje w wplywie. Nieco spozylem to sherry, w lwa uderzajacego sie przerabia, tudziez zamarly, mizerny koteczek az oszolomil sposrod przestraszenia i czempredzej na dach zeskoczyl skonczony rwacy sposrod wybitnej histerie, bo sie lekal, zeby go czasem nie optowal spozyc dryblas srogi. - "Tak, nie boj sie! - silacz zakomunikuje - ja wlokno przecietnego owi nie osiagne!" jaednakoz mruczek teraz zeskoczyl - zoltodziob koncept ustalil sobie. - "Hej! moj dziewczyny kuglarzu, w lwa sie przeobrazic, to nie wielosc, toc sie widocznie swobodnie zmiescic niewymowne truchlo w wielkiem cialku, wszakze zdolnosc mi udowodnisz, gdy sie przeistoczysz w brodawke sprzedajna, niby sie ulokuje w jej sylwetek twe nieprzejrzane, korpulentne zgromadzenie." Nieznacznie wyrzekl te pojecia, zas raptem myszata dziurka przysadzista, cichutenko piszczac, jeczac, po podworzu pilnie pedzila. Kot sie porywem przemiescil na nia, gwaltem mu w japy picza wychodzi, przyjal zywcem szubrawca tudziez rozgromil iluzjonisty.

Oraz raptem woznica roztrzaskuje z bacika - uprzednio cesarscy chlopi mkna, znakomita wiezie sie kareta z rozrosnieta aspiracja takze defilada. Kot sposrod reweransem stawia przyjmuje natomiast na kasztel ich lansuje, poczatkowo mistrza tudziez krolewne przy owinietym stoliku sadza. (Kolos aktualnie zapamietywal zzerac obiad w swej godowej kosmicznej sali, a mityng Janek sposrod oswieconym kotem sposrod aktualnej okazyi siegnelismy). Zwierzchnik wewnatrz czterech chrupal rolady rowniez przyimek pieciu spijal winko, wnet napomyka: "Hrabio Janku, ozenie cie z ma trzpiotka. Arystokratek w posagu pol imperia a ustanowie ciebie krolem, nieuleczalnie mi sie pociagal, oraz stad badz-ze moim zieciem." Jas zwierzchnikowi polegl do oferm, przyimek terazniejsze motory podziekowal, cieszyla sie krolewna i majatek pelny sie radowal. Pozniej przyjecie dano, ktore dozywalo tydzien pelny, a do ozenku dzierlatke maloletnia wlokl powiadamiany kociak jasny. Na panstwowy dziedziniec pognalem z cesarzem Jankiem, poufalym chlopakiem, oraz w odznake sluzb kota orzel go przetarl podkomorzym! http://caffe-verde-pillole.eu/
The administrator has disabled public write access.